Програма лояльностіВ нашому інтернет-магазині «Чебурашка» діє програма лояльності для активних дропшипперів.

В акції приймають участь всі дропшиппери зареєстровані на нашому сайті.

1-го числа наступного місяця всі дропшиппери, які здійснили певну кількість замовлень отримають відповідну знижку на наш товар на наступний місяць.

За 10 оплачених замовлень або сума замовлень від 4000 грн. за місяць кожен дропшиппер отримає додаткову знижку 10 грн. до ціни дропшиппера на весь наступний місяць.

За 15 оплачених замовлень або сума замовлень від 5500 грн. за місяць кожен дропшиппер отримає додаткову знижку 15 грн. до ціни дропшиппера на весь наступний місяць.

За 20 оплачених замовлень або сума замовлень від 7000 грн. за місяць кожен дропшиппер отримає додаткову знижку 20 грн. до ціни дропшиппера на весь наступний місяць.

Якщо в попередньому місяці Ви користувались додатковою знижкою, але не набрали необхідної кількості або суми замовлень, знижка на поточний місяць анулюється.

Дропшиппінг VIP

Можете відразу отримати додаткову знижку 20 грн. до ціни дропшиппера. Для цього потрібно додати всі наші наявні товари зі сторінки Новинки на Ваш торговий майданчик. Напишіть запит нам e-mail info@chebyrashka.com.ua про бажання перейти в категорію Дропшиппінг VIP, в повідомленні вкажіть посилання на Ваш торговий майданчик з нашими товарами. Ми перевіримо наявність товарів і переведемо Вас в Дропшиппінг VIP. Щоб залишатись в цій категорії постійно, додавайте товари зі сторінки новинки не пізніше ніж за 48 годин після публікації їх на сайті. Залишаємо за собою право перевіряти наявність нових товарів на Вашому торговому майданчику. Якщо нові товари не будуть додані, ми переведемо Вас в категорію Дропшипінг без попередження.

Обов'язкові умови для Дропшиппінг VIP

1. Надати посилання на Ваш торговий майданчик (торгова сторінка, сайт і т.д.)

2. Додавати всі товари з категорії Новинки не пізніше ніж за 48 годин після публікації їх на сайті.

Отримати додаткову знижку може кожен!

Знижки для активних дропшипперів і дропшиппінг VIP не сумуються.

Бажаємо гарних продажів та постійних і вдячних клієнтів!