Дропшиппінг дитячого одягу та взуттяМи являємось прямим імпортером дитячого одягу з Китаю. Працюємо на ринку України з 2011 року. Весь товар гарної якості та проходить ретельну перевірку перед продажем.

Наш колектив намагається максимально автоматизувати процес продажу та відправки замовлень, щоб працювати максимально ефективно та якісно. Але дуже часто доводиться відволікатись на однотипні, а часом елементарні питання. Будь ласка, уважно прочитайте дану інструкцію, більшість відповідей на Ваші питання представлено в ній. Якщо у Вас є додаткові питання, відповіді на них можете знайти в розділі Питання => Відповідь. Якщо в наших інструкціях не знайшли відповіді, напишіть нам на e-mail: info@chebyrashka.com.ua або через форму зворотнього зв'язку.

Зареєструвавшись в інтернет-магазині Чебурашка, як дропшиппер, Вам буде доступна знижка на весь одяг та взуття представлені в нашому магазині від 50 грн на одиниці, також зможете бронювати товар на 14 годин. Активні дропшиппери мають можливість отримати додаткову знижку по програмі лояльності.

Форма для реєстрації. При реєстрації перевіряйте, чи вірно вказали Ваші дані, особливо e-mail адресу. Основні повідомлення такі, як зміна статусу замовлення, час оплати замовлення і т.д. потрібні для коректної нашої з Вами співпраці, ми відправляємо та отримуємо через листування з дропшиппером по e-mail.

Є можливість завантажувати наші товари в свої торгові сторінки соціальних мережах, на сайти та в месенджери. Детальна інструкція вивантаження товарів.

Приєднавшись до нашої спільноти у вайбері за цим посиланням Ви завжди будете вкурсі актуальної інформації, змін в графіку роботи та відправок, наших новинок та надходжень дитячого одягу та взуття.

Завантажити відео огляди товарів в вайбері.

УВАГА!!! Функція бронювання створена на сайті для того, щоб Ви мали змогу забронювати товар, який вже хоче викупити Ваш замовник і Ви очікуєте на оплату. Бронювати товар не потрібно про всяк випадок. Наприклад, бронювати тому, що можливо хтось пізніше захоче купити, або клієнт тільки поцікавився одягом, хоче поміряти, підібрати розмір, порадитись, подумати. Цим Ви не даєте змогу замовити товар реальному покупцеві, відповідно гальмується процес обігу товарів і оновлення асортименту на сайті. Також, бронювання всих підряд товарів породжує ефект доміно, це коли один дропшиппер наставляє багато пустих броней, щоб не упустити товар, якщо його замовлять. Другий дропшиппер побачивши, що все бронюють стараеться встигнути забронювати новий товар бля себе, хоч ще не має реального замовника, потім так вчиняє третій, потім четвертий і т.д. В результаті маємо заброньовані всі новинки під не існуючих замовників, а якщо у когось є реальний клієнт, який вже готовий купити товар, дропшиппер не може викупити потрібний товар так, як він вже заброньований іншим дропшиппером про всяк випадок. Також, якщо Ваш клієнт відмовився від заброньованого товару, будь ласка, знімайте з нього бронь в особистому кабінеті.

Залишаємо за собою право без попередження відміняти броні партнерів, які зловживають даною функцією.

Важливо! Реєструючись в категорії дропшиппінг, Ви підтверджуєте, що повністю ознайомлені та згідні з умовами даної інструкції. Після реєстрації Ваш обліковий запис буде активовано на протязі декількох годин в робочий час. Додаткові функції та знижки будуть доступні після активації.

Оплата при отриманні

По системі дропшиппінг працюємо як по передплаті, так і по оплаті при отриманні для Нової пошти. Оплата при отриманні можлива при умові, що замовник оплачує Вам на карту Вашу націнку, нам повертаються кошти відповідно до вартості товару на сайті, без Вашої націнки. Також є варіант, коли ми відправляємо посилку з наложеним платежем на всю суму замовлення, включаючи Вашу націнку, після отримання нами коштів, націнку нараховуємо на депозит, який використовується при наступному замовленні. Детально про депозит.

Нові та неактивні дропшиппери, які здійснили менше 5 замовлень на сайті за останні 30 днів, повинні внести на свій депозит на сайті 150 грн. Ці кошти зможете використати на наступне замовлення після того, як замовник отримає поточне замовлення.
Для поповнення депозиту перерахуйте на одну з карт кошти, в призначенні платежу вкажіть «Поповнення депозиту та Ваше прізвище ». Після оплати обов'язково повідомте на info@chebyrashka.com.ua, що кошти на депозит перерахували та час здійснення платежу.
Приват 5169 3305 2171 7667 Власенко Богдан.
Монобанк 4441 1144 4586 8571 Власенко Богдан.

Якщо замовник не забере посилку, ці кошти будуть списані на відшкодування затрат на послуги Нової пошти.

При здійсненні замовлення з передплатою кошти на депозит вносити не потрібно.

Оплата на карту

При оформленні замовлення оберіть спосіб оплати "Оплата на банківську карту". Оплатити зможете після зміни статусу замовленння на "Очікує на оплату". Про зміну статусу замовлення Вам прийде повідомлення на e-mail. В повідомленні будуть вказані реквізити карти та подальші інструкції. Для підтвердження оплати напишіть на наш e-mail номер замовлення, дату, час та суму оплати.

Оплата LiqPay

При оформленні замовлення оберіть спосіб оплати "Оплата LiqPay" і відразу зможете здійснити оплату. Чекати на зміну статусу замовлення на "Очікує на оплату" та повідомляти на емейл про здійснення платежу не потрібно. Ми власноруч проведемо оплату та відправимо замовлення згідно графіку.


Графік відправок:

Відправка Новою поштою. Замовлення відправляються щодня з понеділка по п'ятницю. Замовлення оплачені до 11:00 відправляються в день оформлення, оплачені після 11:00 будуть відправлені на наступний робочий день. У вихідні та святкові дні замовлення не відправляються.

Відправка Укрпоштою. Замовлення оплачені до 11:00 відправляються в понеділок, середу та п'ятницю. Всі замовлення відправляються після повної передплати.

Оплата здійснена до 11:00 може бути опрацьована нами після 11:00. В будь якому випадку всі вчасно оплачені замовлення ми відправляємо згідно графіку.

Після опрацювання нами замовлення, йому буде присвоєно ТТН. На Ваш e-mail надійде повідомлення з сайту зі зміною статусу на "Виконано", в повідомленні буде вказано ТТН, по якому зможете відслідковувати посилку на сайті відповідної служби доставки.


Інструкція по замовленню дитячого одягу та взуття по дропшиппінгу.

1. Вам потрібно зареєструватись на сайті, натиснувши на кнопку «Авторизація/реєстрація» в меню сайту з правої сторони вгорі. Якщо ви вже зареєстровані, потрібно просто авторизуватись, ввівши в відповідні поля E-Mail та пароль вказані при реєстрації

2. Для того щоб продовжити реєстрацію натисніть кнопку «Реєстрація»

3. Заповніть всі поля відмічені * і натисніть «Продовжити».

4. Після завершення реєстрації Ваш аккаунт буде активовано на протязі декількох годин в робочий час. Після активації акаунту в категорії дропшиппінг дитячого одягу Ви отримаєте відповідне повідомленні на E-Mail.

5. Після активації можете авторизуватись на сайті скориставшись e-mail та паролем і Вам буде доступний особистий кабінет, де Ви зможете редагувати свої дані, переглядати історію замовлень та відстежувати Ваші діючі броні.

6. Після переведення Вас в категорію "дропшиппінг" в карточці товарі ви зможете бачити ціни зі знижками. Роздрібна (закреслена) ціна вказана для прикладу, Ви можете ставити націнку, яку вважаєте за потрібне.

7. Щоб забронювати товар на 24 години, Вам потрібно в карточці товару обрати потрібний розмір та натиснути кнопку «Бронь».

Якщо потрібний розмір вже забронював інший дропшиппер, Ви зможете бачити час закінчення його броні.

8. Потім перейшовши в особистий кабінет

Ви можете бачити які товари у Вас заброньовані, можете видаляти непотрібні броні та викупати заброньований товар, відмітивши потрібний товар галочками і натиснувши кнопку «Викупити».

9. В новому вікні ваші дані не змінюйте, в коментарях вкажіть дані Вашого замовника (отримувача) для доставки дитячого одягу чи взуття та натиснути кнопку «Оформити замовлення».

Тепер замовлення оформлено, якщо у нас виникнуть додаткові питання, ми зв’яжемось з Вами за номером телефону вказаному при реєстрації.

Замовлення оформлені з передплатою потрібно оплатити протягом 24 годин. Якщо за добу замовлення буде не оплачено, воно може бути анульовано.

10. Коли Ваше замовлення буде зібрано, його статус зміниться на "Очікує на оплату". Про зміну статусу замовлення Вам прийде повідомлення на e-mail. Після цього зможете оплатити замовлення та для підтвердження оплати напишіть на наш e-mail номер замовлення, дату, час та суму оплати.

11. Згідно графіку роботи, Ваше замовлення буде опрацьовано. Після опрацювання нами замовлення, йому буде присвоєно ТТН. На Ваш e-mail надійде повідомлення з сайту зі зміною статусу на "Виконано", в повідомленні буде вказано номер експрес-накладної, по якому зможете відслідковувати посилку на сайті відповідної служби доставки.

12. Щоб дізнатись в якій стадії опрацювання зараз знаходиться замовлення, потрібно в особистому кабінеті зайти у вкладку "Історія замовлень".

В стовбчику "Статус замовлення" Ви зможете побачити на якій стадії обробки зараз знаходиться Ваше замовлення.

Повідомляйте своїм замовникам, щоб вони перевіряли замовлення на наявність браку при отриманні на відділені пошти. Повернення або обмін одягу та взуття можливий при наявності відповідного акту з пошти. Детально на сторінці Обмін та повернення. Дякуємо за розуміння!

Якщо у Вас виникнуть питання ми радо відповімо на них по E-Mail: info@chebyrashka.com.ua або через форму зворотного зв’язку.

Співпраця з інтернет магазином "Чебурашка"

Якщо ви займаєтесь продажом дитячого одягу чи взуття і вам потрібен надійний постачальник та партнер, ви потрапили туди куди потрібно. Дропшиппінг дитячого одягу та взуття в Україні з інтернет-магазином «Чебурашка» це крок на зустріч до розвитку власного бізнесу. Не обов’язково мати власний сайт, з нашого сайту можна, без проблем, вивантажити товари на вашу сторінку або спільноту в соцмережі. Наша система дропшиппінгу постійно удосконалюється, ми завжди готові вислухати ваші побажання та зауваження і реалізувати їх на нашому сайті.

Якщо з якихось причин Вам не зручно працювати з нами через сайт, у нас є група у ВК в якій також можете замовляти дитячий одяг та взуття по дропшиппінгу https://vk.com/club133788562.

Бажаємо успішних продажів та вдячних клієнтів.

З надією на взаємну та довгострокову співпрацю!


Угода користувача