Дропшиппінг дитячого одягу та взуття 

Зареєструвавшись в інтернет-магазині Чебурашка, як дропшиппер, Вам буде доступна знижка на весь одяг та взуття представлені в нашому магазині (-30 грн на одиниці), також Ви зможете бронювати товар на 24 години.

УВАГА!!! Функція бронювання створена на сайті для того, щоб Ви мали змогу забронювати товар, який вже хоче викупити Ваш замовник і Ви очікуєте на оплату. Бронювати товар не потрібно на всякий випадок. Наприклад, бронювати тому, що можливо хтось пізніше захоче купити, або клієнт тільки поцікавився одягом, хоче поміряти, підібрати розмір, порадитись, подумати. Цим Ви не даєте змогу замовити товар реальному покупцю, відповідно гальмується процес обігу товарів і оновлення асортименту на сайті. Також, якщо Ваш клієнт відмовився від заброньованого товару, будь ласка, знімайте з нього бронь в особистому кабінеті.

Залишаємо за собою право без попередження відміняти броні партнерів, які зловживають даною функцією.

Важливо! Щоб фунукція бронування та знижка стали доступними потрібно після завершення реєстрації написати запит на E-Mail: info@chebyrashka.com.ua або через форму зворотного зв’язку на переведення Вас в категорію Дропшиппінг, вказавши Ваші прізвище, ім’я та E-Mail вказані при реєстрації.

По системі дропшиппінг працюємо як по передплаті так і по оплаті при отриманні для нової пошти. Оплата при отриманні можлива при умові, що замовник оплачує вам на карту вашу націнку, нам повертаються кошти відповідно до вартості товару, без вашої націнки.

При доставці Новою поштою оплачуєте вартість замовлення, доставку оплачує отримувач.

При доставці Укрпоштою оплачуєте вартість замовлення, плюс вартість доставки 15 грн. Так як на Укрпошті доставку оплачує відправник.

Інструкція по замовленню дитячого одягу та взуття по дропшиппінгу.

1. Вам потрібно зареєструватись на сайті, натиснувши на кнопку «Авторизація/реєстрація» в меню сайту з правої сторони вгорі. Якщо ви вже зареєстровані, потрібно просто авторизуватись, ввівши в відповідні поля E-Mail та пароль вказані при реєстрації

2. Для того щоб продовжити реєстрацію натисніть кнопку «Реєстрація»

3. Заповніть всі поля відмічені * і натисніть «Продовжити».

4. Після завершення реєстрації потрібно написати запит на E-Mail: info@chebyrashka.com.ua або через форму зворотного зв’язку на переведення Вас в категорію Дропшиппінг, вказавши Ваші прізвище, ім’я та E-Mail вказані при реєстрації.

5. Після реєстрації Вам буде доступний особистий кабінет, де Ви зможете редагувати свої дані, переглядати історію замовлень та відстежувати Ваші діючі броні.

6. Після переведення Вас в категорію "дропшиппінг" в карточці товарі ви зможете бачити ціни зі знижками.

7. Щоб забронювати товар на 24 години, Вам потрібно в карточці товару обрати потрібний розмір та натиснути кнопку «Бронь».

Якщо потрібний розмір вже забронював інший дропшиппер, Ви зможете бачити час закінчення його броні.

8. Потім перейшовши в особистий кабінет

Ви можете бачити які товари у Вас заброньовані, можете видаляти непотрібні броні та викупати заброньований товар, відмітивши потрібний товар галочками і натиснувши кнопку «Викупити».

9. В новому вікні потрібно заповнити всі обов’язкові поля, в коментарях написати дані Вашого замовника (отримувача) для доставки дитячого одягу та натиснути кнопку «Оформити замовлення».

Тепер замовлення оформлено, якщо у нас виникнуть додаткові питання, ми зв’яжемось з Вами за номером телефону вказаним при реєстрації.

10. Коли Ваше замовлення буде зібрано, його статус зміниться на "Очікує на оплату". Про зміну статусу замовлення Вам прийде повідомлення на e-mail. Після цього зможете оплатити замовлення та для підтвердження оплати напишіть на наш e-mail номер замовлення, дату, час та суму оплати.

11. Найближчого дня відправки ми надішлемо замовлення по вказаних реквізитах. Статус замовлення буде змінено на "Відправлено". На Ваш e-mail прийде повідомлення про зміну статусу замовлення та буде вказано номер експрес-накладної відправлення.

12. Щоб дізнатись в якій стадії опрацювання зараз знаходиться замовлення, потрібно в особистому кабінеті зайти у вкладку "Історія замовлень".

В стовбчику "Статус замовлення" Ви зможете побачити на якій стадії обробки зараз знаходиться Ваше замовлення.

Замовлення з доставкою новою поштою відправляємо щодня з понеділка по п’ятницю.

Замовлення з доставкою Укрпоштою відправляємо в понеділок, середу та п’ятницю вранці.

 

Якщо у Вас виникнуть питання ми радо відповімо на них по E-Mail: info@chebyrashka.com.ua або через форму зворотного зв’язку.

 

Бажаємо успішних продажів та вдячних клієнтів.

З надією на взаємну та довгострокову співпрацю!