Графік роботиСайт інтернет магазину "Чебурашка" працює 24/7. Оформлювати замовлення, бронювати товар, задавати питання на сайті можете в будь-який зручний час. Персонал інтернет магазину працює з 9:00 до 18:00 з понеділка по п'ятницю, крім державних вихідних. Якщо замовлення було оформлено або оплачено в неробочий час, воно буде опрацьовано наступного робочого дня і відправлено згідно графіку відправок.

Графік відправок:

Відправка Новою поштою. Замовлення відправляються щодня з понеділка по п'ятницю. Замовлення оплачені до 11:00 відправляються в день оплати, оплачені після 11:00 будуть відправлені на наступний робочий день. У вихідні та святкові дні замовлення не відправляються.

Відправка Укрпоштою. Замовлення оплачені до 11:00 відправляються в понеділок, середу та п'ятницю. Всі замовлення відправляються після повної передплати.

Оплата здійснена до 11:00 може бути опрацьована нами після 11:00. В будь якому випадку всі вчасно оплачені замовлення ми відправляємо згідно графіку.

Після опрацювання нами замовлення, йому буде присвоєно ТТН. На Ваш e-mail надійде повідомлення з сайту зі зміною статусу на "Виконано", в повідомленні буде вказано ТТН, по якому зможете відслідковувати посилку на сайті відповідної служби доставки.

Всі замовлення оплачені після 11:00, відправляються наступного робочого дня, без виключень.