Нарахування коштів на депозитУВАГА!!! Користуйтесь цією функцією тільки для перевірених клієнтів. Часто зустрічаються такі замовники, які не підбирають одяг по замірам. Вони замовляють одяг, який приблизно підходить по розміру, потім при отриманні міряють одяг на дитину і виявивши, що помилились з розміром просто не забирають замовлення. Або навіть не приходять на нову пошту по своє замовлення. В такому випадку дропшиппер повинен компенсувати вартість доставки в обидві сторони. Пересвідчуйтесь, що Ваш клієнт підібрав саме той розмір, який підійде його дитині. В разі незнання клієнтом, як підбирати одяг за замірами, потрібно йому допомогти надавши професійну консультацію.

Не активні дропшиппери, які здійснили менше 5 замовлень на сайті за останні 30 днів повинні внести на свій депозит на сайті 150 грн. ці кошти зможете використати на наступне замовлення після того, як замовник отримає поточне замовлення. Якщо замовник не забере посилку, ці кошти будуть списані на відшкодування затрат на послуги Нової пошти.

В інтернет магазині "Чебурашка" для дропшипперів є можливість продавати дитячий одяг та взуття з оплатою при отриманні на всю суму замовлення включаючи Вашу націнку. Для цього при оформленні замовлення в коментарі до замовлення потрібно вказати повну суму наложеного платежу, яку Ваш клієнт повинен заплатити на новій пошті при отриманні замовлення.

Наложений платіж

Якщо отримувач не забрав посилку з нової пошти, дропшиппер повинен відшкодувати затрати на опрацювання, доставку та повернення посилки в розмірі 150 грн.

Після отримання коштів за замовлення, на депозит дропшиппера буде нараховано суму відповідно до Вашої націнки протягом 4-х робочих днів від дня отримання коштів на новій пошті. Про нарахування коштів на депозит буде сповіщено на e-mail вказаний в вашому обліковому записі.

При наступному замовленні Ви отримаєте знижку на суму депозиту.

Кошти з депозиту можна використати на замовлення товару на сайті "Чебурашка".

Також, якщо на Вашому депозиті накопичилась сума більше 200 грн. можете написати запит на e-mail info@chebyrashka.com.ua і ми перерахуємо кошти на Вашу карту.

депозит

Депозит з Вашого рахунку буде списано.

Користуючись даною функцією дропшиппер несе фінансову відповідальність за збитки в разі якщо клієнт не забрав посилку. При настанні такого випадку, коли клієнт не забрав посилку, дропшиппер компенсує затрати на доставку та повернення товару та за комісію за зберігання, якщо така була нарахована.

У випадку якщо замовник не забрав посилку, ми її повертаємо. Витратина доставку та повернення компенсує дропшиппер.