Нарахування коштів на депозитУВАГА!!! Користуйтесь цією функцією тільки для перевірених клієнтів. Часто зустрічаються такі замовники, які не підбирають одяг по замірам. Вони замовляють одяг, який приблизно підходить по розміру, потім при отриманні міряють одяг на дитину і виявивши, що помилились з розміром просто не забирають замовлення. Або навіть не приходять на нову пошту по своє замовлення. В такому випадку дропшиппер повинен компенсувати доставку в обидві сторони. Пересвідчуйтесь, що Ваш клієнт підібрав саме той розмір, який підійде його дитині. В разі незнання клієнтом, як підбирати одяг за замірами, потрібно йому допомогти надавши професійну консультацію.

В інтернет магазині "Чебурашка" для дропшипперів є можливість продавати дитячий одяг та взуття з оплатою при отриманні на всю суму замовлення включаючи Вашу націнку. Для цього при оформленні замовлення в коментарі до замовлення потрібно вказати повну суму наложеного платежу, яку Ваш клієнт повинен заплатити на новій пошті при отриманні замовлення.

Наложений платіж

Після отримання коштів за замовлення, на депозит дропшиппера буде нараховано суму відповідно до Вашої націнки на протязі 2-х робочих днів від дня отримання коштів на новій пошті. Про нарахування коштів на депозит буде сповіщено на e-mail вказаний в вашому обліковому записі.

При наступному замовленні Ви отримаєте знижку на суму депозиту.

Кошти з депозиту можна використати тільки на замовлення товару на сайті "Чебурашка". Перевести кошти на карту неможливо.

депозит

Депозит з Вашого рахунку буде списано.

Користуючись даною функцією дропшиппер несе фінансову відповідальність за збитки в разі якщо клієнт не забрав посилку. При настанні такого випадку, коли клієнт не забрав посилку, дропшиппер компенсує затрати на доставку та повернення товару та за комісію за зберігання, якщо така була нарахована.

У випадку якщо замовник не забрав посилку, ми її повертаємо. Витратина доставку та повернення компенсує дропшиппер.

Дана функція працює в тестовому режимі. Тому відстежуйте відповідні посилки по ТТН і в разі не нарахування коштів на депозит, після отримання нами наложеного платежу, повідомляйте на най e-mail: info@chebyrashka.com.ua