Вивантаження товарів в інстаграм за допомогою сервісу SLMЯкщо Ви раніше не користувались сервісом slm-solution, потрібно зареєструватись на сайті slm.

Дана інструкція для користувачів сайту з мобільних пристроїв. З комп'ютера дії такі самі, відрізняється інтерфейс сайтів, підключити вивантаження з допомогою комп'ютера ще простіше.

Для реєстрації перейдіть на сайт https://slm-solution.com.ua. У деяких провайдерів інтернету цей сайт повільно завантажується, потрібно почекати або підключитись до іншого провайдера чи мобільного інтернету і знову перейти на сайт.

Зайшовши на сайт slm-solution, натисніть кнопку "Войти через e-mail". В наступному вікні зареєструйтесь.

Після авторизації в сервісі потрібно підключити аккаунт інстаграм. В правому верхньому куті клікніть на значок Вашого профілю і натисніть "подключить инстаграм". Уважно прочитайте інструкцію, яка з'явиться в наступному вікні. Далі підключіть Ваш аккаунт інстаграм.

Після того, як успішно виконали всі попередні дії, перейдіть на наш сайт https://chebyrashka.com.ua, якщо Вам потрібно вивантажити наші товари з описом російською, перейдіть на російську версію сайту https://chebyrashka.com.ua/ru.

Далі зайдіть в категорію товарів, з якої плануєте вивантажити товари, наприклад "Дитяче взуття". Знизу сторінки натисніть на оранжевий квадратик і в новому вікні натисніть "Выгрузить".

Ви потрапите в сервіс SLM з підключеними нашими товарами.

Вам потрібно обрати товари, які будете вивантажувати в свій інстаграм, виставити націнку та інші параметри.

Зверху у вкладці товари, підтягуються товари з категорії, з якої Ви перейшли з нашого сайту в сервіс SLM. Спочатку відображаються найновіші товари і спадають до давніших.

Якщо оберете "Только новинки", в Ваш аккаунт інстаграм будуть додаватись новинки з нашого сайту. (Ця функція буде реалізована за декілька днів).

Товари вивантажуються з роздрібними цінами. В налаштуваннях вивантаження можете виставляти додаткову націнку.

Додаткові інструкції від розробників сервісу в ВК:

  1. Реєстрація на сервісі через e-mail https://vk.com/@slm_solution-avtorizaciya-v-slm-cherez-e-mail
  2. Вивантаження товарів в інстаграм - https://vk.com/slm_solution?w=wall-121931662_4266, - https://vk.com/slm_solution?w=wall-121931662_4276