Як купувати дитячий одяг через інтернет магазини.Як купувати дитячий одяг через інтернет магазини

Діти так швидко виростають зі свого одягу, особливо новонароджені малюки, які до року устигають змінити близько п'яти розмірів одягу. Батьків маленьких модників чекають колосальні витрати, але, знаючи деякі хитрощі, на цій статті сімейного бюджету можна заощадити.

Одним із способів економії є купівля дитячого і підліткового одягу оптом і уроздріб в інтернет магазинах дитячого одягу. Дійсно, ціни в мережі набагато нижчі, ніж навіть в самих недорогих дитячих відділах. У чому причина? Утримання сайту, в порівнянні з витратами на оренду магазину, обходиться постачальникові досить дешево. Немає продавців, охоронців, лише невеликий штат онлайн-консультантів і кур'єрів. Крім того, постачальник позбавлений необхідності робити товарні запаси і обладнати складське приміщення. Оскільки витрати мінімізуються, падає і ціна на продукцію.

Покупки в мережі надзвичайно зручні: не треба їхати в торговий центр, можна вивчати асортимент у будь-який зручний час, та і товар привезуть додому чи на найближче відділення транспортної компанії. Проте є деякі нюанси, які зроблять інтернет-шопінг ще приємнішим і ефективнішим :

    Замовлена продукція вирушає в місто призначення поштовою посилкою або за допомогою транспортної компанії. Як правило, доставка здійснюється в період від двох днів до одного тижня з моменту замовлення.

    Маленькі діти дуже швидко ростуть, тому малюкам у віці до року рекомендується купувати одяг на розмір більше. Розмірна сітка конкретного виробника може істотно відрізнятися від загальноприйнятої, але на будь-якому сайті є розшифровка розмірів в сантиметрах (зріст, об'єм грудей, довжина рукава і так далі). Саме нею рекомендується користуватися при виборі, а ще краще вивчити відгуки конкретних покупців, звідки з'ясується, маломірить одяг або, навпаки.

    Віртуальні магазини багато в чому схожі на реальні. Зокрема, там також бувають сезонні розпродажі і гнучка система знижок. Багато батьків, купуючи дитячий одяг тільки на інтернет розпродажах, істотно економлять свій бюджет. Ще один прийом - оптові закупівлі. Дитячі шапки для дівчаток оптом, верхній одяг для хлопчиків, сліпи і боди можуть коштувати в два-три рази дешевше, ніж в звичайному відділі. Гуртова ціна діє від певної суми, а в деяких випадках треба викупити увесь розмірний ряд. Скооперувавшись з друзями і колегами, можна легко скористатися цією можливістю.

Завсідники мережі, керуючись набраним досвідом, давно виробили свої хитрощі, знають, які небезпеки може нести віртуальний шопінг, уникають підводних каменів. Новачкам же рекомендується слухати поради бувалих і ретельно вивчати відгуки про роботу ресурсу, перш ніж скористатися його послугами.

Автор тексту: Богдан Власенко