Розмір

Піжами для хлопчиків

Спокійний сон - одна з важливих складових правильного розвитку і зростання дітей. І звичайно, нам хочеться зробити його найбільш комфортним і приємним. При цьому необхідно врахувати усі умови: ліжечко, на якому спить дитина; постільна білизна; чи провітрена кімната; а також, піжама для сну. На останній пункт - дитячу піжаму для хлопчиків, хотілося б зробити особливий акцент.

     А чи є така необхідність одягати на синочка піжаму? Частенько дітки, особливо хлопченята, які дуже активно проводять день, сплять неспокійно, крутяться в ліжку, розкриваються або взагалі скидають з себе ковдру, тому, навіть якщо Ви укриваєте теплою ковдрою, піжаму краще надіти. У прохолодну пору року краще використати теплу піжаму з довгим рукавом. Ну, а якщо тепло, надіньте на малюка легку піжаму з коротким рукавом і штанцями-шортиками.

     Ще один важливий момент, в дитячому садочку під час тихої години дітки сплять в піжамах, тому краще заздалегідь привчити дитину до одягу для сну.

Отже, щоб дитині було затишно спати у будь-якій обстановці, краще купити для нього привабливу піжаму.

     Яскравий і виразний дизайн, звичайно обов'язково зробить піжаму синочка найулюбленішою, але наше завдання, щоб дитині комфортно спалося і прокинувся він в гарному настрої. Тому важливо зробити акцент на матеріалах з яких має бути виготовлена піжама для хлопчика і якості крою.

     Такі матеріали як футер та інтерлок створені дарувати тепло саме в прохолодну пору року. Футер - є одним з натуральних матеріалів, він дуже м'який і ніжний, а ще одна з його властивостей - він теплий і дуже часто використовується при виготовленні одягу для немовлят. Такими своїми чудовими якостями футер зобов'язаний ворсу на внутрішньому шарі тканини. Інтерлок - це трикотажне полотно з бавовни. Цей матеріал також м'який і ніжний, неймовірно приємний до тіла. У одязі з інтерлоку тепло і затишно в холодну пору року, адже полотно має унікальні властивості зберігати температуру тіла. Зручність такого одягу в тому, що він не деформується (не сідає і не розтягується), а значить служить довго і зберігає свій вид незалежно від кількості прань.

     Коли ж на вулиці тепло, використовується одяг з кулирної гладині. Кулирка - також 100-процентний натуральний матеріал. Найважливіша і незамінна гідність одягу з кулирної гладині - повітропроникність і гігієнічність. Цей матеріал також активно використовується для виготовлення одягу для найменших.

     Що стосується крою піжам для хлопчиків, то модель має бути досить простою, але функціональною. У піжамі на виріст (більшого розміру) дитині буде не дуже зручно, оскільки малюки, як правило, крутяться уві сні і одяг збиратиметься і скручуватиметься. В той же час, куплений дитячий одяг для сну ні в якому випадку не має бути тісним, адже це може привести до подразнень на шкірі.

Радимо вибирати для хлопчика декілька моделей піжам, які б йому сподобалися. Тоді малюк в улюбленому одязі ляже спати із задоволенням!

    В піжамах для хлопчиків від інтернет магазину дитячого одягу ваш малюк буде почуватись комфортно і бадьоро.

Піжама дитяча 9336
230грн.
===РОЗМІР 2=== КОФТА довжина 35 см ширина 27 см рукав від горла 32 см ШТАНИ довжина 44 см =..
Піжама дитяча Mickey 9331
230грн.
===РОЗМІР 2===КОФТАдовжина 33 смширина 26 смрукав від горла 35 смШТАНИдовжина 48 см===РОЗМІР 3===КОФ..
Піжама дитяча новорічна 9329
230грн.
===РОЗМІР 2===КОФТАдовжина 36 смширина 27 смрукав від горла 35 смШТАНИдовжина 46 см===РОЗМІР 3===КОФ..
Піжама дитяча міньйони 9327
230грн.
===РОЗМІР 2===КОФТАдовжина 35 смширина 25 смрукав від горла 36 смШТАНИдовжина 47 см===РОЗМІР 3===КОФ..
Піжама I Love Santa зелена
170грн.
=== РОЗМІР 120 === На штанах п'ятна, видно на другому фото.КОФТАдовжина 43 смрука ось плеча 39,5..
Піжама для хлопчиків TEAM Mickey 28
205грн.
ЗАМІРИ:===РОЗМІР 86===КОФТАдовжина 33 смрукав 32 смШТАНИдовжина 48 см===РОЗМІР 92===КОФТАдовжина 35 ..

Показано с 1 по 6 из 6 (всего 1 страниц)