Картини по номерах, купити картини для дорослих.Коли дивишся на картину, будь то абстракція, пейзаж або неживі предмети, видно, що вона складається з розмашистих і ледве помітних мазків. Усі ці різноколірні плями складені талантом автора-художника в калейдоскоп творіння. І якщо колірну палітру цих плям розкласти на складові, а кожен колір пронумерувати, то написання картини - не таке вже і складне, але захоплююче і креативне завдання.

Коли дивишся на картину, будь то абстракція, пейзаж або неживі предмети, видно, що вона складається з розмашистих і ледве помітних мазків. Усі ці різноколірні плями складені талантом автора-художника в калейдоскоп творіння. І якщо колірну палітру цих плям розкласти на складові, а кожен колір пронумерувати, то написання картини - не таке вже і складне, але захоплююче і креативне завдання.

На грунтованому полотні, що входить в набір для малювання картини по номерах, область кожного пронумерованого кольору має тонку межу. Цю зону і необхідно зафарбувати вказаним кольором. Усі фарби, які знадобляться в роботі над картиною, входять в комплект набору. Разом з відповідними кистями.

Різноманіття картин по номерах дивує.

Це можуть бути як зовсім прості композиції для дітей, що складаються з простих малюнків з базовою гамою фарб, так картини по номерах із зображеннями високої складності : пейзажі озер, портрети, у тому числі відомих осіб, зображення диких тварин, репродукції відомих полотен і багато що інше. Вони складаються з багатьох відтінків фарб і сотень областей кольору.

Послідовність роботи над картиною по номерах дуже проста - вказаним в інструкції кольором треба заповнити усі області з ідентичним номером. Наприклад, якщо певні місця пронумеровані цифрою 18, їх зафарбовують цегляно-червоним кольором, який знаходиться у баночці з фарбою під цифрою 18. Перед роботою зображення на полотні схоже на химерну павутину з цифрами. Але після того, як справа розпочата, поступово вимальовується кольорова картина, яка крок за кроком придбаває об'єм, глибину і сюжет. А після закінчення вона стає цілим шедевром, особливо якщо прикласти трохи фантазії, поекспериментувати з кольорами, додати мазання або опустити деталі.

Описана техніка малювання картин по номерах дозволяє кожному, хто мріяв навчитися малювати, дивовижним чином створювати прекрасні картини і без художньої підготовки. Такий підхід захоплює, може навчити мистецтву і залучити в потік творчих експериментів. Результатом їх буде не лише декоративний елемент дизайну, але і привід для гордості за свою роботу!

Картини по номерах можна купити в наборі, схожому на комплекти для вишивки хрестиком або квіллінга. Приміром, до складу картин для малювання по номерах марки " Маеко" входять:
- натуральне полотно, яке вже загрунтоване і натягнуте на дерев'яний підрамник;
- акрилові швидковисихаючі фарби без запаху (необхідної для роботи гамми);
- відповідні пензлики;
- лак для покриття і закріплення готового виробу;
- палітра для змішування кольорів (на той випадок, якщо ви захочете внести свої індивідуальні штрихи в картину по номерах);
- рівень і кріплення,  для того, щоб повісити готову роботу на стіну.

При купівлі картини по номерах варто звернути увагу на наступні нюанси:

1. На чому належить писати картину: на полотні або картоні?
2. Рівень складності майбутньої роботи. У комплектах початкових рівнів малюнок простий, в складніших картинах по номерах малюнок детальніший, копіткий.

Вибирайте картину по номерах, відповідну вам до душі і створюйте свої, неповторні шедеври!

Автор тексту: Богдан Власенко