Купити модний одяг для хлопчиків, стильний одяг для хлопчиків.  Дитячий одяг для хлопчиків іноді вибирається за принципом зручності, а іноді - виключно з оглядкою на моду. Кожен з цих підходів невірний, адже не можна примушувати хлопченя сидіти спокійно, тільки якщо батькам сподобалися білі брюки. І так само не бажано повністю ігнорувати питання стилю, орієнтуючись виключно на комфортні темні тканини.

  Вам здається, що наймодніший, яскравіший і красивіший дитячий одяг пропонується тільки для дівчаток? Але якщо ви відкриєте каталог, то побачите масу відповідних рішень і для хлоп'ячого гардеробу. Треба тільки не розгубитися і вибрати те, що дійсно необхідно.

Як вибирати одяг для хлопчиків?

Існує 5 критеріїв вибору предметів гардеробу для хлопченят:

 1.   Вік. Коли малюк тільки з'явився на світ, його гардероб заповнюється речами з яскравими візерунками, написами, картинками. Найбільш популярні мотиви з машинками, містами, написами, ведмедиками, мультиплікаційними героями. А коли ваш син вже збереться піти в школу, йому знадобляться спокійні і стримані речі - наприклад, сірі, сині або чорні водолазки.
 2.   Сезон. Для пошиття дитячого одягу може використовуватися різний трикотаж - абсолютно легкий або з начісуванням. Є тільки декілька трикотажних речей, що виявляються актуальні незалежно від сезону - це натільна білизна, трусики і майки.
 3.   Колір. Коли дитина зовсім ще мала, батьки вибирають забарвлення для його гардеробу самостійно. Але коли малюк підросте, не забудьте уточнити, який колір подобається особисто йому. Цілком може виявитися, що його улюблений відтінок - синій, а червоний його дратує, або навпаки.
4.    Призначення. Навіть у найменшого хлопчика в гардеробі будуть комплекти для різних випадків. Одяг для хлопчика - це і прогулянкові шорти з футболкою, і спортивний костюм, щоб ходити на зарядку з групою в дитячому саду, і практичні комплекти на вихід, для свят.
5.    Розмір. Перш ніж купити одяг для хлопчиків, обов'язково зніміть усі необхідні мірки. Навіть якщо ви тільки робили це минулого місяця. Діти ростуть надзвичайно Але навіть коли ви зробили виміри, не варто купувати річ впритул. Краще додайте пару сантиметрів - в цьому випадку річ не виглядатиме "мішком", але прослужить вам набагато довше.

Як оцінити якість пошиття?

  Модний одяг для хлопчиків - це яскраві принти, зручний крій і довговічні тканини. Не варто думати, що хлопченятам все одно, що носити. Якщо ваша дитина ще не виявляє цікавості до гардеробу, то це тільки тому, що він ще малий. Адже стиль формується з дитинства - власне кажучи, це турбота батьків.

Але якщо з кольором і фасоном ви визначилися, то залишилася оцінити тільки якість пошиття.

Одяг для хлопчиків тільки тоді може вважатися якісним, коли витримані наступні правила:

- використовуються безпечні, гіпоалергенні тканини: трикотаж виготовляється на основі натуральної сировини, а якість його підтверджена відповідними сертифікатами;
- фарби, якими забарвлена тканина, безпечні, не линяють, не вигорають;
- якщо використовуються нашивки і аплікації, то надійно пришиті, без металевих фрагментів або намистинок (що особливо важливо для маленьких дітей);
- усі шви на виробі детально пропрацювали - в хорошому одязі нитки, що стирчать, і криві рядки виключені.

  До якісного трикотажного полотна завжди додають певну кількість синтетичних волокон. Виходить зносостійка сумішева тканина: синтетика в складі не дозволяє матеріалу розтягуватися і витиратися. Саме з такого полотна і створюється прекрасний одяг для хлопчиків, здатний "пережити" разом з ними будь-які ігри і прогулянки.

  Наш інтернет магазин дитячого одягу запропонує компромісні рішення. Тут ви знайдете самі різні речі для хлоп'ячого гардеробу і зрозумієте, що стильні, якісні і довговічні речі - це цілком реально.

Автор тексту: Богдан Власенко