Скільки одягу потрібно дітям?Який дитячий одяг купити і як заощадити.

Звідки береться дитячий одяг? Його дарують на свята бабусі і дідуся, ми купуємо його на розпродажах і в упаковках "3 за ціною 2", знайомі віддають те, що не носили або мало носили їх діти. Але скільки одягу дійсно треба дітям?

При усій кількості милого дитячого одягу, який зараз наповнює прилавки, він залишається досить дорогим. Працюючим батькам не дуже зручно відвідувати торгові центри у вихідні, коли ті кишать людьми, а покупки разом з дітьми - ще більше трудомістка справа, адже дитина швидко втомлюється. У такому разі відмінним виходом служить інтернет-магазин дитячого одягу, в якому можна заздалегідь разом з дітьми розглянути фотографії моделей, а головне - дешевше купити товари.

Щоб не витрачати дуже багато грошей на одяг для дівчаток і хлопчиків, з якого вони все одно через рік-два виростуть, хороше рішення - обмежити його кількість. Не купуйте одяг в декількох екземплярах: наприклад, декілька однакових футболок різних кольорів. Краще візьміть кожного типу одягу по одному. Так гардероб вашої дитини буде різноманітним, але не надмірним за об'ємом.

Ми склали зразковий список того, що дійсно необхідно дитині :

    2 пари брюк або спідниць різних кольорів

    4 блузи або сорочки

    1 святкова сукня для дівчинки (чи костюм для хлопчика)

    2 нарядні костюми (але не настільки нарядних, як попередній пункт)

    5 комплектів одягу для гри, речі в яких добре поєднуються між собою і взаємозамінні. Це має бути     такий одяг, який не жаль порвати або забруднити

    2-3 піжами

    купальний костюм

    сезонний верхній одяг і взуття

    светр

    нижня білизна, шкарпетки, колготи

    взуття: кросівки, туфлі, літні сандалі

    для зими: шапка, шарф, рукавички.

Можливо, цей список здасться вам занадто коротким. Але якщо ви вирішите його дотримуватися і поставите експеримент, то скоро зрозумієте, чого бракує в гардеробі саме вашої дитини.

Звичайно, добре, якщо кожного дня в тижні дитина ходитиме в новому одязі. Проте наступного тижня вже можна повторити той же самий набір. Дитячий одяг необов'язково прати після кожного носіння: переконаєтеся, що вона не забруднена і не пахне, провітріть і сміливо вішайте в шафу.

Дитині дійсно не треба таку кількість одягу, як дорослому: дівчинка цілком може надіти одну і ту ж нарядну сукню і на Новий рік, і на день народження, а хлопчик - декілька днів підряд походити в одних і тих же джинсах. Але не забувайте стежити, щоб ваші діти завжди були в чистому одязі. Якщо дитина не звикне з дитинства бути охайною, їй буде дуже важко розвинути цю звичку в підлітковому віці.

Скорочення кількості дитячого одягу допоможе не лише заощадити сімейний бюджет і місце в шафі, але і навчить дітей бережніе відноситися до речей. Ви можете балувати їх іноді, купуючи новий одяг, але не привчайте їх з дитинства до шопоголізму.