Вивантаження товарів в Telegram, Instagram, FacebookДля того, щоб вивантажити товар в Telegram, зайдіть на сайт chebyrashka.com.ua з вашого смартфону, перейдіть в потрібний товар та натисніть на кнопку Telegram, як представлено на фото нижче.

Відкриється наш Telegram бот salebot, далі натисніть кнопку "Розпочати", товар буде завантажено до бота salebot. Щоб переслати товар до вашої групи в Telegram або іншому абоненту персонально, натисніть стрілочку зправа від товару і в списку що відкрився оберіть потрібну групу чи контакт.

Поділитись товаром Instagram та Facebook.

Спочатку скопіюйте опис товару, натиснувши та затримавши на декілька секунд пальцем на тексті, потім натисніть кнопку копіювати.

Після того, як скопіювали текст, тапніть (натисніть) один раз по фото товару, щоб навколо фото все стало чорного кольору. Справа внизу екрану натисніть кнопку поділитись.

В наступному вікні оберіть куди хочете поділитись товаром, Instagram, Facebook і т.д.

В місці для введеня тексту до посту натисніть з затримкою на декілька секунд і вставте раніше скопійований текст з описом товару.

При додаванні опису можете його відредагувати, додавши в опис ціну, за якою плануєте продавати товар, також можете видаляти заміри розмірів, які вже були продані і їх немає на сайті. Побачити розміри в наявності можете на сторінці товару над ціною.

Якщо у Вас виникнуть питання з вивантаження товарів в Telegram, Instagram, Facebook, можете задати їх через форму зворотнього зв'язку.