Вивантаження товарів в viberДля того щоб, вивантажити товар в viber, зайдіть на сайт chebyrashka.com.ua з Вашого смартфону, перейдіть в потрібний товар та натисніть на кнопку viber, як представлено на фото нижче.

Товар буде завантажено до нашого vibet бота salebot. При першому завантаженні товару, підтягується тільки фото товару, без опису. Щоб разом з картинкою товару підтягувався опис, Вам потрібно підтвердити вхід в цей чат натиснувши кнопку зверху зправа.

Якщо не вийшло активувати бота таким способом є другий спосіб. В правому верхньому куті натисніть на три вертикальні крапки, потім натисніть "Інформація про чат" і в новому вікні натисніть на "Отримувати повідомлення".

Коли Вас переадресовує в Salebot, напишіть будь який текст і відправте.

Для того, щоб переадресувати фото товару в потрібну Вам групу в viber натисніть стрілочку зправа від фото, в наступному вікні оберіть потрібну групу чи контакт і відправте туди фото, також скопіюйте опис товару і вставте його в вашу групу після фото товару.

При додаванні опису можете його відредагувати, додавши в опис ціну, за якою плануєте продавати товар, також можете видаляти заміри розмірів, які вже були продані і їх немає на сайті. Побачити розміри в наявності можете на сайті на сторінці товару над ціною.

Якщо у Вас виникнуть питання з вивантаження товарів у viber, можете задати їх через форму зворотнього зв'язку.