Як вибрати дитячий одяг. Інтернет магазин дитячого одягу.При виборі дитячого одягу у багатьох батьків розбігаються очі від різноманіття, представленого на прилавках магазинів, і все частіше вони забувають про комфорт і зручність. Звичайно, кожній людині хочеться одягнути своє чадо покрасивіше і помодніше, але мало хто замислюється наскільки зручною виявиться уся ця краса. Вибираючи дитячий одяг треба бути відповідальним, адже діти це найдорожче, що є в нашому житті, і їх зручність і комфорт мають бути пріоритетним завданням для мам і татусів, що піклуються про них.

У цій статті буде розказано про те, на що треба звернути особливу увагу при виборі одягу для дитини.

Якщо вам потрібен дитячий одяг для новонародженого, то не забудьте подивитися склад тканини, з якої виготовлений одяг. Перевагу краще віддавати натуральним тканинам, найкращим варіантом буде бавовна, намагайтеся уникати ненатуральных тканин, що містять велику кількість синтетики. Синтетика погано пропускає повітря, як мовиться "не дихає", і може викликати подразнення або навіть алергічну реакцію.

Якщо ваш малюк ще зовсім крихітний, то постарайтеся не купувати для нього светри або кофтини, які треба надівати через голову. Це може доставити проблеми і неприємності і вам, і дитині.
Кращим рішенням буде купівля кофти на блискавці або гудзичках, це допоможе набагато прискорити процес одягання і роздягання.

Вибираючи дитячий одяг, завжди залишайте невеликий запас на виріст. Особливо це треба при купівлі одягу для грудних дітей - по-перше вони дуже швидко зростають, по-друге їм надівають підгузки, які досить відчутно можуть збільшитися в розмірах. Дітки ростуть дуже швидко, і ви через деякий час можете помітити, що нещодавно куплений дитячий одяг стає замалим. Ще одним плюсом вільного, трохи завеликого одягу можна назвати те, що такий одяг не буде сковувати рухи, а від того наскільки дитина рухлива залежить наскільки повноцінним буде його фізичний розвиток.

Те ж саме стосується і взуття. Особливо, якщо вам потрібне дитяче взуття для дитини від 3-х років, які вже багато бігають і ходять, воно обов'язково має бути комфортним і довговічним.  І обов'язково з невеликим запасом.

Ще одно важлива властивість дитячого одягу - це безпека, треба виключити ярлики з гострими краєчками, на блискавці має бути спеціальний клапан, що перекриває її. Зараз виробники дуже часто прикрашають одяг такими декоративними деталями, які ніяк не використовуються, і служать тільки для прикраси. Такими деталями дитина може уколотися або навіть проковтнути, обов'язково перевірте, наскільки міцно вони закріплені.

Продавці дитячого одягу частенько завищують ціни на свій товар, адже вони розуміють, що одяг для дітей потрібний практично кожній сім'ї, і все одно продаватиметься. Зробити з цим практично нічого не можливо і продавці цим користуються. Враховуючи це, деякі речі доцільно купувати на виріст, іноді навіть на 2-3 розміри більше. Наприклад, зимовий одяг - шиють з міцних зносостійких тканин, і він цілком може прослужити вашій дитині і декілька сезонів. До речі, саме він і є найдорожчим, і не кожен сімейний бюджет може витримати щорічні витрати на нього.

Інший варіант економії на покупках дітям - звернутися в інтернет магазин дитячого одягу. Тут напевно ви зможете знайти відмінні моделі дешевше, ніж у вашому рідному місті. Якість і гарантії перевіряйте у відповідних розділах. Ви також можете замовити для проби невелику партію якоїсь марки і перевірити її.

Але, окрім комфорту і зручності, дитячий одяг повинен виглядати естетично. Не варто надівати одночасно відтінки, які не поєднуються один з одним. Правильно підібрана колірна гамма допоможе стимулювати у вашої дитини його розумовий розвиток.

Ну, і найголовніше, при виборі одягу подумайте про те, чи сподобається дитині річ, яку ви вибрали. Запропонуйте йому самостійно вибрати яку-небудь річ, і погодитеся з його вибором навіть якщо вам він не дуже і сподобається. Не завжди дитячий смак співпадає з батьківським.

Згадайте, як ви самі ходили з батьками по магазинах.