Купити дитячий одяг оптом та в роздріб від імпортера
На сьогодні купити одяг для дітей дуже просто. Можна навіть замовити дитячий одяг по інтернету і отримати покупку з доставкою додому в слушний час. Проте покупка дитячого одягу за вигідною ціною, та ще і щоб якість була досить хороша - це як і раніше непросто. Як правило, продаж дитячого одягу здійснюється посередниками.

Наш інтернет магазин дитячого одягу є прямим імпортером, тому покупка дитячого одягу у нас - ця співпраця безпосередньо імпортером. Ви можете наочно оцінити зовнішній вигляд будь-якого виробу, відвідавши відповідний розділ нашого віртуального каталогу на цьому сайті.

Щоб купити дитячий одяг в магазині "Чебурашка", вам абсолютно необов'язково особисто приїжджати в Бровари. Ви можете купити одяг для дітей, оформивши ваше замовлення по Інтернету. Якщо у вас виникнуть питання, досить просто написати фахівцеві нашого відділу продажів і отримати консультацію по телефону.

Наш магазин орієнтований на оптових та роздрібних покупців, тому усі колекції ми комплектуємо завчасно. Це дає можливість усім зацікавленим особам замовити одяг для дітей до майбутнього сезону ще до його початку. Будь-яку купівлю дитячого одягу в нашій компанії контролює персональний менеджер. Він проконтролює комплектацію партії і забезпечить найбільш зручні для вас умови співпраці відносно оплати і доставки. Роздрібний продаж дитячого одягу в нашій компанії є основним напрямом, тому у нас є ефективні схеми і варіанти співпраці для покупців з будь-якого регіону, орієнтовані на індивідуальний підхід, гнучку цінову політику і довгострокову приємну співпрацю.

Одяг для дівчаток

Наша компанія рада представити вам окрему категорію каталогу – одяг для дівчаток. Тут ви знайдете найстильніші новинки поточного і майбутнього сезону, кращі тенденції світової дитячої моди, що увібрали в себе кращі тенденції світової дитячої моди. Увесь одяг для дівчаток виготовлений виключно з якісних матеріалів імпортного виробництва. Крім того, представлений у нас в каталозі дитячий одяг для дівчаток орієнтований спеціально на українського покупця - він доступний за ціною, довговічний, витримує часті прання, не деформується і не линяє.

Дитячий одяг для дівчаток представлений декількома колекціями:

Усі колекції постійно доповнюються цікавими новинками.

Якщо вам потрібен дійсно якісний і недорогий дитячий одяг для дівчаток, то наша компанія рада вам запропонувати продуктивну співпрацю на вигідних для вас умовах. Наш інтернет магазин дитячого одягу запрошує до співпраці оптових покупців зі всієї України. Наш одяг для дівчаток реалізується оптом, з кожним покупцем обмовляються індивідуальні умови постачання і оплати, що робить співпрацю з нами вигідною і зручною для вас.

Одяг для хлопчиків

Дитячий одяг для хлопчиків, представлений в нашій компанії, орієнтований на хлопченят з самого народження і до шести років. Одяг для хлопчиків представлений предметами гардеробу з декількох колекцій, вони включають:

Увесь дитячий одяг для хлопчиків ми закуповуємо з натуральних тканин з актуальними принтами і обробкою. Одяг для дітей від 0 до 6 місяців пошитий виключно з м'яких гіпоалергенних матеріалів. Усі тканини приємні на дотик. Дитячий одяг для старших хлопчиків виготовлений переважно з тканин що містять бавовну імпортного виробництва. Ми прикрашаємо дитячий одяг яскравими малюнками, модними аплікаціями і зручною фурнітурою, розробленою спеціально для дітей.

Якщо вас цікавить якісний, практичний в носінні і недорогий одяг для хлопчиків оптом, наша компанія "Чебурашка" запрошує вас до співпраці. Ми надаємо вигідні умови і до кожного покупця знаходимо індивідуальний підхід, орієнтований на довгостроковість і зручність для наших партнерів.

Інтернет магазин недорогого дитячого одягу

Останнім часом дуже часто можна зустріти таке оголошення: "інтернет магазин дитячого одягу дешево". Природно, що у тих, хто не знайомий з роботою on-line магазину дитячого одягу, ця фраза викликає сумніви: чому раптом одяг для дітей по інтернету може коштувати дешевше, ніж в звичайному магазині.

Переваги покупки дитячого одягу через інтернет

Насправді, дитячий одяг, куплений через сайт, найчастіше коштуватиме дешевше чим аналогічний товар в звичайному магазині роздрібної мережі. Це пов'язано і з самою структурою організації продажів дитячого одягу по інтернету. Вона зв'язана із скороченням витрат - відсутністю необхідності орендувати торгові площі і наймати обслуговуючий персонал.

Дитячий одяг безпосередньо від імпортера

Інтернет магазин дитячого одягу "Чебурашка" здійснює роздрібні та оптові продажі дитячого одягу без посередників. Співпрацюючи безпосередньо з імпортером і купуючи недорогу продукцію через сайт, Ви максимально скорочуєте свої витрати.

По-перше, Вам абсолютно необов'язково особисто приїжджати в Бровари і відбирати товари для покупки. Ви можете оформити замовлення, вивчивши по каталогу на сайті наявний дитячий одяг. Інтернет-магазин "Чебурашка" пропонує вашій увазі декілька колекцій, кожна з яких - це окремий фотоальбом з великими фотографіями моделей, розмірів і забарвлень усіх товарів.

По-друге, куплений по інтернету дитячий одяг буде швидко доставлений до складу обраної Вами транспортної компанії. Вам необхідно буде сплатити тільки безпосередні транспортні витрати по міжміському перевезенню товару.

Магазин "Чебурашка" запрошує до співпраці як регіональні компанії, що спеціалізуються на продажі дитячих товарів так і мамусь, які бажають збільшити гардероб свого малюка яскравим якісним одягом. Також у нас є зручна схема для дропшиппінгу дитячого одягу та взуття. Ми готові не на словах, а на ділі довести вам, що куплений у нас дитячий одяг по Інтернету - це простий, зручний і вигідний спосіб оптової покупки дитячого одягу безпосередньо від імпортера.